Генеральний прокурор України Юрій Луценко підготував подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Вадима Новинського

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підготував подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Вадима Новинського.

Фотокопію відповідного подання, датованого 3 листопада, Луценко оприлюднив у Facebook.

«Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинним організаціями, Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перевищення влади та службових повноважень колишніми високопосадовцями (Януковичем В.Ф., Захарченком В.Ю., Новинським В.В. та Коряком В.В.) при незаконному позбавленні волі особистого помічника предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира, а саме, архієпископа Переясла-Хмельницького і Вишневського Олександра», — йдеться в документі.

Також досудовим розслідуванням встановлено, що Новинський був співучасником при вчиненні Януковичем, Захарченком, Коряком та іншими працівниками правоохоронних органів злочинів проти волі, честі та гідності особи, а також у сфері службової діяльності.

Раніше повідомлялося, що «Смарт-Холдинг» депутата від партії «Опозиційний блок» Вадима Новинського пішов на співпрацю с Генеральною прокуратурою, яка 25 вересня провела в будівлі холдингу обшуки.

Обшуки в київському офісі «Смарт-Холдинг» проводились Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки Українив рамках провадження за фактом заволодіння невстановленими особами майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» в особливо великих розмірах, доведення вказаного підприємства до банкрутства та вчинення інших злочинів.

Поділитись: