Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Сергія Дунаєва.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Сергія Дунаєва.

Текст звернення зареєстрований в парламенті, повідомила прес-секретарка Луценка Лариса Сарган.

«Дунаєв С.В., будучи народним депутатом України, подавав завідомо недостовірні відомості у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави. В діях народного депутата вбачаються підстави для повідомлення про підозру за ст. 366-1 КК України», — ідеться у зверненні.

Досудове розслідування здійснює Національне антикорупційне бюро під керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, зазначила Сарган.

Як встановили слідчі, Дунаєв у своїй декларації за 2015 рік вказав недостовірні дані. Ідеться про низку компаній, кінцевим власником яких є народний депутат, але які не зазначені у його декларації, зокрема: ТОВ «Телерадіокомпанія «Олві», ТОВ «Лізинг Інвест», ТОВ «Енергетична інвестиційна компанія» та інші.

Детективи вважають, що таким чином Дунаєв приховав понад 150 мільйонів гривень, які є часткою в статутному капіталі цих компаній. Крім того, слідство встановило, що деякі компанії мають рахунки в УкрСиббанку, до яких детективам напередодні отримали доступ.

Сергій Дунаєв — член депутатської фракції «Опозиційний блок», член Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції. Обирався депутатом Лисичанської міськради від «Партії регіонів». З 2009 по 2012 роки займав посаду Лисичанського міського голови.

У 2014 році Дунаєв разом з Олександром Єфремовим брав участь в сепаратистському мітингу у Луганську, після якого облрада прийняла незаконне рішення про проведення так званого «референдуму».

Також Дунаєв є співвласником Лисичанської телерадіокомпанії «Акцент».

Поділитись: