Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до ВР подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Дмитра Колєснікова.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Опозиційного блоку» Дмитра Колєснікова. Згодом стало відомо, що Луценко також вніс подання щодо Олександра Вілкула

Про це повідомила прес-секретарка Луценка Лариса Сарган. 

За даними слідства, Колєсніков сприяв відчуженню нерухомості на загальній площі 7 тисяч квадратних метрів землі в місті Дніпро. 

«Слідством встановлено, що Дмитро Колєсніков, перебуваючи на посаді Голови Агентства держмайна України, зловживаючи службовим становищем, вчинив певні дії, внаслідок чого стало можливим відчуження об’єктів нерухомості — виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади» у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м», — написала Сарган.

Подання вже зареєстровано в апараті Ради. 

Зазначимо, що Дмитро Колєсніков у період з 24 грудня 2012 року по 2 березня 2014 року обіймав посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. 

19 квітня Луценко анонсував зняття недоторканності ще з кількох депутатів. Йшлося, зокрема, про Колєснікова, а також про ще одного депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула. 

Поділитись: