Посол Росії в США Сергій Кисляк і радник Дональда Трампа, нині генпрокурор США, сенатор Джефф Сешнс, у 2016 році обговорювали російсько-американські відносини в разі перемоги Трампа і його позицію з питань, пов'язаних з Росією.

Посол Росії в США Сергій Кисляк і радник Дональда Трампа, нині генпрокурор США, сенатор Джефф Сешнс, у 2016 році обговорювали російсько-американські відносини в разі перемоги Трампа на виборах і його позицію з питань, пов'язаних з Росією.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на джерела в уряді США.

Одна з цих зустрічей відбулася в квітні 2016 року, хоча до цього Сешнс підтверджував лише, що зустрічався з Кисляком в липні і вересні.

Також він стверджував, що він ніколи не обговорював з представниками Росії питання, пов'язані з передвиборною компанією Трампа.

Дані були отримані розвідкою шляхом перехоплення розмов Сергія Кисляка з Москвою.

Телеканал ABC з посиланням на обізнані з ситуацією джерела повідомив, що генпрокурор не збирається йти у відставку після статті The Washington Post. Він покине пост тільки в тому випадку, якщо його звільнить президент США Дональд Трамп.

The Washington Post зазначає, що звіт посла РФ міг бути недостовірним — зокрема, щоб дезінформувати розвідку. Однак співрозмовники газети з постійним доступом до розвідданих про Росію стверджують, що Кисляк зазвичай точно передавав подробиці своїх зустрічей у Вашингтоні.

Раніше Генпрокурор США Сешнс заперечив зв'язки з Росією щодо втручання у американські вибори.

Американська спілка захисту громадянських свобод подала скаргу проти Сешнса через його нібито неправдиві свідчення перед комітетом Сенату США щодо його контактів з Росією.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: