Генеральна прокуратура почала внутрішнє розслідування щодо «зливу» інформації про обшуки міському голові Ірпеня Володимиру Карплюку. Йому вдалося втекти від слідчих напередодні обшуків 21 липня.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Були задіяні і МВС, і СБУ, і прокуратура. Тепер встановлюємо, хто попередив про обшуки Карплюка. Задля його захисту мені телефонував один з народних депутатів... але це свідчить про те, що він вже на цей момент знав», — цитує коментар Луценка «Інтерфакс-Україна».

Луценко додав, що дзвінок від народного депутата на захист Карплюка надійшов напередодні обшуків. За словами генпрокурора, внутрішнє розслідування почалося 21 липня. Він вважає, що інформатором Карплюка був хтось з правоохоронних органів.

Нагадаємо, у Карплюка і мера Бучі Анатолія Федорука 21 липня пройшли обшуки. Їх підозрюють у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок землі і їх подальшій забудові загальною площею 890 гектарів.

В той же день мер Ірпеня Карплюк зізнався, що його завчасно повідомили про те, що Генпрокуратура готує його затримання.

За даними ГПУ, підозрювані протягом 2006-2012 років незаконно відводили земельні ділянки у власність свого оточення і потрібним людям з Києва. Зокрема, 14 гектарів лісових угідь отримав екс-заступник голови Верховної Ради Ігор Калетник.

Поділитись: