Життя

Генпрокурор заявив про докази теракту під Радою та чотирьох підозрюваних

Життя/Генпрокурор заявив про докази теракту під Радою та чотирьох підозрюваних
Зберегти
Вигляд

Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що  слідство отримало додаткові дані стосовно подій 31 серпня під Верховною Радою. Нова інформація дозволила Генпрокуратурі вважати інцидент на Грушевського "підготовкою, організацією та проведенням терористичного акту".

"Наразі є чотири людини, яким оголошено про підозру. Ще багатьом учасникам винесуть підозру сьогодні-завтра... Незабаром всі дізнаються як замовників, так і виконавців цих злочинів", - цитує Шокіна АП після першого звіту президентові силовиків щодо розслідування інциденту 31 серпня.

Генпрокурор пообіцяв завершити слідство у "найкоротші терміни".

Паралельно МВС повідомило, що викликало на допит лідерів націоналістичної партії Свобода: екс-нардепів Олега Тягнибока та Юрія Сиротюка, екс-міністра аграрної політики Ігоря Швайки та інших. Політичне керівництво ВО вчора помітили на заворушеннях під парламентом, зокрема екс-речних політсили був заснятий у момент нападу з кийком на правоохоронців.

31 серпня ВР попередньо 265 голосами схвалила президентський законопроект про внесення змін до Основного закону країни в частині децентралізації влади. Відразу після цього під парламентом почалися зіткнення між супротивниками цих змін та правоохоронцями. Станом на ранок 1 вересня у шпиталях перебували 141 постраждалий, з них 131 - правоохоронці з МВС та Національної гвардії. Наразі 18 учасників заворушень залишаються в ізоляторах тимчасового утримання Києва, більше десяти, які також були затримані – співробітники МВС допитали та відпустили.

hromadske.tv

/фото прес-служба Президента України

Пов`язані новини