УКРАЇНА

Генпрокурор змінив підозру депутату від «Опоблоку» Добкіну

10 липня, 2018 13:16
УКРАЇНА/Генпрокурор змінив підозру депутату від «Опоблоку» Добкіну
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор України Юрій Луценко голосив про зміну раніше повідомленої підозру народному депутату від «Опоблоку» Михайлу Добкіну.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко голосив про зміну раніше повідомленої підозру народному депутату від «Опоблоку» Михайлу Добкіну. Останнього підозрювали в махінаціях із землею.

Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

«Після оголошення про зміну раніше повідомленої підозри іншим фігурантам кримінального провадження досудове розслідування буде закінчено та матеріали досудового розслідування будуть відкриті стороні захисту», — написала вона у Facebook.

Після того, як адвокати підозрюваних ознайомляться зі справою — обвинувальний акт спрямують до суду для розгляду по суті.

Пізніше у прес-службі ГПУ уточнили, що Добкіна підозрюють у:

  • зловживанні службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки, за попередньою змовою групою осіб;
  • пособництві у заволодінні прав на майно шляхом обману в особливо великих розмірах;
  • закінченому замаху на зловживання службовим становищем в інтересах третіх осіб, за попередньою змовою групою осіб, вчиненому повторно;
  • а також у закінченому замаху на пособництво у заволодінні прав на майно шляхом обману в особливо великих розмірах, вчиненому повторно.

Депутата Добкіна звинуватили у відчуженні державної землі для будівельного кооперативу, які завдали збитків місту у понад 178 мільйонів гривень.

У серпні 2017 року суд арештував майно депутата Добкіна.

Більше про:
# михайло добкін
Пов`язані новини