Політика

Генпрокурор звільнив прокурорів-хабарників Шапакіна та Корнійця

Політика/Генпрокурор звільнив прокурорів-хабарників Шапакіна та Корнійця
Зберегти
Вигляд

Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом звільнив з органів прокуратури першого заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олексія Корнійця.

Про це повідомляє прес-центр ГПУ.

Як відомо, 5 липня цього року їх затримали за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.

«Розслідуванням кримінального провадження за фактом вчинення вказаного злочину займається управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України, яке підпорядковане заступнику Генерального прокурора України Давіду Сакварелідзе. Процесуальне керівництво у зазначеному кримінальному провадженні здійснює відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури Генеральної прокуратури, підпорядковане заступнику Генерального прокурора Віталію Каську», – зазначили у прес-службі.

Як нагадують у ГПУ, санкція статті 368 Кримінального кодексу України передбачає безальтернативне позбавлення волі від 8 до 12 років з позбавленням права займати посади, спеціальною конфіскацією та конфіскацією майна.

Пов`язані новини