Військова стриманість Північноатлантичного альянсу в сирійському конфлікті виправдана, заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

Військова стриманість Північноатлантичного альянсу в сирійському конфлікті є виправданою.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, передає Deutsche Welle.

«У деяких випадках витрати на застосування військових засобів перевищують вигоду», — заявив генсек НАТО.

За його словами, «розглядаючи стан речей в Сирії, партнери по НАТО прийшли до висновку, що військова операція зробить жахливу ситуацію ще гірше».

Те, що відбувається в Сирії, генсек НАТО назвав «страшною людською катастрофою». У разі військового втручання сил Альянсу «ми ризикували б розростанням регіонального конфлікту або тим, що загинуть ще більше невинних жертв», зазначив Столтенберг.

«Якщо на кожну проблему, на кожну гуманітарну катастрофу ми будемо відповідати військовими засобами, то опинимося в світі з ще більшою кількістю воєн і страждань», — сказав він.

Заперечуючи критичні висловлювання на адресу НАТО від новообраного президента США Дональда Трампа, який назвав Альянс «застарілим», Столтенберг зазначив, що роль НАТО особливо важлива саме зараз.

«Сучасний світ є більш небезпечним, ніж будь-коли раніше, тому нам більш ніж коли-небудь необхідний такий союз, як НАТО», — переконаний Столтенберг.

Нагадаємо, у Сирії досягли нової угоди щодо евакуації з Алеппо. В ООН заявили, що у всіх звірства і стратах, які зараз відбуваються в Алеппо, винна влада РФ і режим Асада.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile