Світ

Генсек НАТО закликав посилити тиск на Росію

27 квітня, 2018 16:39
Світ/Генсек НАТО закликав посилити тиск на Росію
Зберегти
Вигляд
Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що країни-учасниці Альянсу повинні протидіяти гібридній діяльності Росії. За його словами, «всі союзники НАТО можуть сказати про втручання Росії в їх внутрішні справи».

Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що країни-учасниці Альянсу повинні протидіяти гібридній діяльності Росії. За його словами, «всі союзники НАТО можуть сказати про втручання Росії в їхні внутрішні справи».

Про це він заявив в рамках саміту глав МЗС країн НАТО.

«Ми всі повинні дотиснути (Росію - ред.)», — закликав Столтенберг, розповідаючи про підсумки дискусії «Росія і її виклики», що проходила в межах саміту.

При цьому Столтенберг відзначив, що нині немає ані стану «холодної» війни, ані стратегічного партнерства з Росією, а «є щось нове».

Генсек додав, що НАТО бачить втручання Москви в демократичні політичні процеси в багатьох країнах, навівши як приклад розслідування, щодо втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році.

Також Столтенберг заявив, що не бачить причин для сумніву у висновках Британії у справі про отруєння в Солсбері екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. 

Нагадаємо, саміт глав МЗС країн-учасниць НАТО проходить в Брюселлі 26-27 квітня. На саміті вперше в якості державного секретаря США присутній Майк Помпео

Пов`язані новини