Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг закликав Росію «вплинути на сепаратистів» задля стабілізації ситуації на Донбасі.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг закликав Росію «вплинути на сепаратистів» задля стабілізації ситуації на Донбасі. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Ми занепокоєні ситуацією на сході України, де режим припинення вогню не дотримується і використовується важке озброєння. Ми також спостерігаємо надзвичайно складну гуманітарну ситуацію», — заявив Столтенберг у сербському місті Приштина.

«Ми закликаємо Росію використати свій значний вплив на сепаратистів задля дотримання Мінських домовленостей і режиму припинення вогню, а також надання доступу спостерігачам ОБСЄ, щоб вони могли виконувати свою роботу», — наголосив він.

Раніше кореспондент Громадського в Авдіївці повідомляв, що розмови про гуманітарну кризу в місті є безпідставними.

Агентство ООН у справах біженців доставило 40 тонн гуманітарної допомоги в Авдіївку.

На переконання СММ ОБСЄ, через загострення бойових дій у Авдіївці існує загроза виникнення гуманітарної та екологічної катастрофи.

Нагадаємо, що ввечері 2 лютого бойовики з важкого озброєння обстріляли житлові квартали Авдіївки, внаслідок чого загинуло 2 людини та ще 3 дістали поранень.

Зранку 3 лютого в Авдіївці розпочали відновлювальні роботи після обстрілів.

Також повідомлялося, що в районі перебитої ЛЕП в Авдіївці домовились про режим тиші.

 

Поділитись: