Війна

Генштаб ЗСУ пропонує посилити моніторингові можливості ОБСЄ на Донбасі

Війна/Генштаб ЗСУ пропонує посилити моніторингові можливості ОБСЄ на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив представнику ОБСЄ в Україні Александру Хугу, що кількості обстрілів українських позицій з боку бойовиків значно посилилась в останні два місяці

В ході зустрічі представників Генштабу ЗСУ і Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ українська сторона наголосила на важливості нарощування сил міжнародних спостерігачів для моніторингу ситуації навколо виконання Мінських домовленостей. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив представнику ОБСЄ в Україні Александру Хугу, що кількості обстрілів українських позицій з боку бойовиків значно посилилась в останні два місяці.

Представники українського Генштабу, mil.gov.ua

Повідомляється, що протягом грудня-січня сили бойовиків на Донбасі здійснили 1730 порушень режиму припинення вогню, під час яких 693 рази застосовувалась заборонена Мінськими угодами важка зброя, а близько 60% атак відбувалося у вечірній та нічний час, коли міжнародні спостерігачі завершують патрулювання.

Представники СММ ОБСЄ, mil.gov.ua

«Ефективна робота СММ ОБСЄ в районах конфлікту має призвести до зниження напруги, збереження життя цивільного населення та упередження втрат серед особового складу Збройних Сил України», — цитує Муженка прес-служба Міноборони.

Пов`язані новини