Життя

Генштаб: Сьома хвиля мобілізацію очікується не раніше наступного року

Життя/Генштаб: Сьома хвиля мобілізацію очікується не раніше наступного року
Зберегти
Вигляд

Сьому хвиля мобілізації в України очікується не раніше 2016 року. Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу Збройних сил України.

«Найближчий час проведення сьомої хвилі мобілізації до Збройних сил України не очікується», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, Генштаб наголошує, що сьому хвиля проводитиметься на підставі відповідного указу президента України, оскільки безпосередньо президент ухвалює рішення про її початок.

«Зараз Генеральний штаб зосереджується на залученні до лав ЗСУ військовослужбовців за контрактом, які мають відповідний досвід. За попередніми прогнозами, сьома хвиля мобілізації очікується не раніше початку наступного року», – зазначили у відомстві.

За шість черг мобілізації, проведені в Україні, на військову службу прийшли 210 тисяч українців. З них, за словами президента України Петра Порошенка, 90% вже отримали посвідчення учасників бойових дій. Окрім того, президент заявляє, що необхідно законодавчо закріпити право на робоче місце для демобілізованих.

12 листопада Верховна Рада України внесла зміни до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо гарантій збереження робочих місць працівників фермерських господарствах, призваних на військову службу під час мобілізації в особливий період.

Пов`язані новини