Народний депутат Антон Геращенко опублікував роздруківку SMS-листування із телефону голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка.

«Чернушенка обґрунтовано підозрюють у втручанні в систему автоматичного розподілу справ між суддями очолюваного ним суду з порушенням встановленого Законом порядку», – написав Геращенко у Facebook.

За його словами, Чернушенко, судячи з підозри висунутої ГПУ, знайшов фахівців, які систематично порушували роботу програми щодо розподілу справ і «зробили можливим потрапляння «потрібних» справ до «потрібних» суддів».

«До цього посту додано роздруківку окремих SMS-повідомлень, які отримував Антон Чернушенко в період з квітня по листопад 2014 року, якими один із наближених до нього товаришів передавав прохання (доручення) про те, як треба вирішувати ті чи інші питання в Київському апеляційному суді. У деяких SMS прямо зазначалися прізвища фігурантів справ, в деяких – номери проваджень з державного реєстру судових рішень і рекомендації, що потрібно зробити – «випустити під домашній арешт», «зменшити заставу з 30 млн до 500 тис.», «відкласти справу» і так далі», – написав Геращенко. 

«Решту SMS, думаю, із задоволенням проаналізують представники ЗМІ, щоб дати суспільству інформацію про масштаби беззаконня, кругової поруки та корупції в Київському апеляційному суді», – додав він.

Нагадаємо, 22 червня Генпрокуратура і СБУ провели обшук в будівлі Апеляційного суду Києва. У кабінеті Чернушенка виявили 6,5 тис. доларів готівкою, талони на 14,5 тонн бензину, ключі від п'яти іномарок, зареєстрованих на близьких родичів Чернушенка, а також генератор шуму.

Поділитись: