УКРАЇНА

Геращенко просить РФ відповісти щодо обміну 23 росіян на українських політв’язнів

6 червня, 2018 17:30
УКРАЇНА/Геращенко просить РФ відповісти щодо обміну 23 росіян на українських політв’язнів
Зберегти
Вигляд
Віце-спікерка Верховної ради Ірина Геращенко офіційно надіслала листа представникам Росії у Тристоронній контактній групі Мінська

Віце-спікерка Верховної ради Ірина Геращенко офіційно надіслала листа представникам Росії у Тристоронній контактній групі Мінська. Геращенко просить відповісти Україні щодо можливості обміну утримуваних Києвом 23 росіян на українців-політв’язнів Кремля.

Про це віце-спікерка Верховної ради, представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську Ірина Геращенко написала у Facebook.

Вона також звернулася до Міністерства закордонних справ України з тим, аби відомство продублювало цього листа російським колегам.

«Цікаво, як вони ще й ці листи будуть футболити і коли дадуть відповідь? Ми своїх не кидаємо. Росія своїх футболить. В цьому і різниця, в цьому і проблема», — заявила Геращенко.

Раніше Геращенко заявила, що Україна готова обміняти 23 засуджених росіян на Сенцова та інших українських політв’язнів.

За словами віце-спікерки Ради, у Путіна вперше заявили, що питання утримуваних у Росії українців треба розглядати в Мінську.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини