Спортсмен Михайло Романишин здійснив заплив на 980 кілометрів Дніпром
Фото:

«Вгору»

Спортсмен Михайло Романишин здійснив заплив на 980 кілометрів Дніпром і таким чином встановив рекорд. Метою запливу було привернути увагу суспільства до екологічних проблем і стану річки.

Як повідомило місцеве видання «Вгору», у рамках проєкту #ВплавДніпро, спортсмен стартував від українсько-білоруського кордону 5 серпня та подолав увесь український відрізок Дніпра до Херсона, де й фінішував 10 вересня.

Романишин пропливав за день у середньому 28 км, найбільшу відстань, яку він здолав за раз, 37 км. Його постійно супроводжувала шлюпка, а також спортсмен регулярно здавав аналізи (для впевненості, що стан його здоров’я не погіршився).

«Ми маємо великі екологічні проблеми. Це вже не річка — це болото. Мені дуже шкода, що мої діти живуть в цьому світі, де таке відбувається з нашою неповторною природою. Країна чудова, з води відкриваються такі краєвиди, але по воді стелиться нестерпний запах. Нам треба щось змінювати, те, що осідає на поверхню води через нас, не має там бути», — зазначив Романишин, коментуючи мету запливу.

Поділитись: