УКРАЇНА

Гід книгами Форуму видавців у Львові: Частина 1

УКРАЇНА/Гід книгами Форуму видавців у Львові: Частина 1
Зберегти
Вигляд

«Видавництво старого Лева» хвалиться новою книгою Богдана Логвиненка «Перехожі» та роман-есей Тані Малярчук «Забуття». На стенді є друга частина theUkrainians та «світла» книга Андрія Бондаря «І тим, що в гробах».

Видавництво «Люта справа» видало «Фаршрутку» (продовження «Пригод павіана Томаса) Івана Семесюка. На стенді можна знайти «Перші українські роботи» Олега Шинкаренка, Поет Артем Полежака презентує на власні «Стихи о жизни».

Письменник та музикант Антін Мухарський перевидав з «Лютою справою» адресовану Олесеві Бузині «Смерть малороса». А за публікацію ілюстрацій до свіжовиданих «Сказок русского мира» Facebook заблокував спільноту письменника. «Казки для дорослих» Мухарського, за словами автора, мають «вибити духовні скрєпи та підірвати сакральниє мєста русского міра».

Альбом-енциклопедію «Ukraine. The best» презентує на форумі видавництво Атлант-Юемсi та Cultprostir. Книга розповідає історії 133 сучасних українських культурних діячів.

Українські комікси мають окремий стенд на Форумі видавців. Виданий за підтримки користувачів науково-фантастичний комікс «Саркофаг» (збірка трьох графічних новел) вперше презентує на форумі автор Андрій Данькович.

Співавтор коміксу «Даогопак» (вже вийшли 3 частини) Максим Прасолов анонсує вихід анімаційної гри за мотивами серії коміксів.

«Добра листівка». Дизайнер та координатор благодійного проекту Ілля Стронговський хвалиться запуском видавництва «Видавництво». Перша книга проекту – переклад зі шведської «Бути мною» Анни Хьоґлунд, феміністичний щоденник дівчини-підлітка. «Добра листівка» також презентує серію значків – за роботами Казимира Малевича та циклом Василя Кандінського «Вежі Києва».

Перша частина огляду книжкових новинок  Форуму видавців у Львові. Перелік книг побудований за спонтанними рекомендаціями координаторів стендів.

Пов`язані новини