Двоповерхова будівля у подільскому районі відсьогодні отримала нове життя. Проект, про який мріяли «КримSOS», «Восток-SOS», «Центр зайнятості Вільних людей», «Новий Донбас» відбувся. Громадські організації, які працюють більше року над проблемами переселенців зі сходу та Криму, об'єднались під одним дахом. 

У хабі «Будинок вільних людей», відтепер можна комплексно отримати юридичні консультації, гуманітарну допомогу, дізнатись про вакансії за своєю спеціальністю, почути відвіді на хвилюючі питання.

На першому поверсі розташовані консультатнти з різних напрямків, тут буде влаштований і проектор до переглядів фільмів, є тут і дитячий куток. Далі на першому поверсі розташована кухня, і перша кімната у якій розташувались «Восток-SOS».

Другий поверх об'єднав «Центр зайнятості Вільних людей» які проконсультують з приводу працевлаштування. За словами координаторів «ЦЗВЛ» - на сьогодні до них зареєструвались 6 тисяч людей, з яких 2 тисячі працевлаштовано. 

Далі по коридору колл центр, а також центр допомоги «КримSOS». Поруч з ними «Новий Донбас», проект який спрямований на культурний напрямок. Тут громадські активісти планують розробляти масові заходи, переглядати кіно, влаштовувати культурні вечори для переселенців зі сходу. 

Серед планів на майбутнє у «Будинку вільних людей» розширення приміщення та координація зусиль з органами державної влади для підтримки вимушених переселенців в Україні. 

Поділитись: