Культура

Гільєрмо дель Торо очолить журі Венеційського кінофестивалю

2 липня, 2018 20:02
Культура/Гільєрмо дель Торо очолить журі Венеційського кінофестивалю
Зберегти
Вигляд
lead
Мексиканський режисер Гільєрмо дель Торо очолить журі 75-го Венеційського кінофестивалю.

Мексиканський режисер Гільєрмо дель Торо очолить журі 75-го Венеційського кінофестивалю.

Про це повідомляється на сайті організації.

«Бути головою журі у Венеції — неймовірна честь і відповідальність, яку я приймаю з повагою і вдячністю. Венеціанський фестиваль — це вікно у світове кіно і можливість відзначити його силу і культурну значимість», — заявив дель Торо, якого вважають фаворитом майбутньої церемонії Оскар.

Директор найстарішого міжнародного кінофестивалю у світі Альберто Барбера, оголошуючи про рішення ради директорів, назвав дель Торо «втіленням великодушності, любові до кінематографа, зверненої не тільки в минуле, пристрастю до кіно, яка здатна хвилювати і при цьому змушувати думати».

«Завдяки своїй яскравій уяві, незвичайній чутливості та вірі в силу образів, він втілив у життя фантастичний всесвіт, в якому можуть співіснувати кохання і страх. Він буде геніальним, допитливим і повним ентузіазму президентом журі», — зазначив Барбера.

Венеційський фестиваль триватиме з 29 серпня по 8 вересня 2018 року.

У 2017 році фільм «Форма води» Гільєрмо дель Торо отримав «Золотого лева» на 74-му Венеціанському кінофестивалі. Крім того, за цю стрічку дель Торо відзначили «Золотим глобусом» як найкращого режисера, а також премію Гільдії кінокритиків США.

Наприкінці січня 2018 року у США оголосили номінантів на Оскар-2018. Фентезійна драма Гільєрмо дель Торо «Форма води» претендує на 13 статуеток.

/Марина Балан

Пов`язані новини