Війна

Hімеччина виділяє додаткові €1,5 млн для гуманітарної допомоги на Донбасі

13 листопада, 2017 12:45
Війна/Hімеччина виділяє додаткові €1,5 млн для гуманітарної допомоги на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Уряд Німеччини виділяє додаткові кошти для підтримки гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста у зоні конфлікту на Донбасі.

Уряд Німеччини виділяє додаткові 1,5 мільйонів євро підтримки гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста у зоні конфлікту на Донбасі.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Києві.

«Фінансована у рамках проекту діяльність містить медичну допомогу, лікування травм, підтримку медичних закладів, профілактичні заходи, забезпечення населення харчовими продуктами та засобами гігієни, водопостачання, навчання медичного і середнього медичного персоналу, пошук зниклих безвісти та возз'єднання сімей, опікування полоненими, роз’яснювальну роботу щодо небезпечності мін і залишків боєприпасів тощо», – йдеться у повідомленні.

Також зауважується, що після цього додаткового фінансування загальний внесок Німеччини у діяльність МКЧХ в Україні за період з 2016 по 2018 рр. зростає до 16 мільйонів євро.

У жовтні Швейцарія направила до окупованого Донбасу гуманітарної допомоги на $150 тисяч. А у вересні ООН направила на непідконтрольну територію Луганщини 41 тонну гуманітарної допомоги.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини