3 серпня понад 30 українських реп виконавців випустили нові треки, об’єднані під одним хештегом #RapinPeaceUA. Так вони вирішили показати, що реп в Україні живий
Фото:

alyona.alyona.official/Instagram

3 серпня понад 30 українських реп-виконавців випустили нові треки, об’єднані під одним хештегом #RapinPeaceUA. Так вони вирішили показати, що реп в Україні живий.

23 червня у виданні Bird In Fligh з’явилася стаття директора PR агентства «Много Воды» Саші Варениці. У ній він назвав український реп — безперспективним жанром. Наступного дня редактор Rap.ua Михайло Правильний опублікував свою колонку-відповідь, де не погодився з думкою колеги. 

Ці матеріали породили дискусію у соцмережах між реперами, слухачами та журналістами.

Тепер, через 40 днів після статті Варениці, артисти вирішили влаштувати «поминки» українського репу.

Так, чи не головна хіп-хоп артистка сучасної української сцени alyona alyona випустила 6-хвилинний трек «Стержень» з KALUSH, OTOY, Білий Бо, Шершень, DYKTOR та Дядя Вова.

«40 днів тому вийшла чергова колонка про смерть української реп музики. Ми всі то прочитали і вирішили вже нарешті поховати той реп та справити по ньому поминки саме сьогодні! Цього «поминального» понеділка багато українських реп-виконавців перехрестять свої творіння та випустять їх у світ», — каже артистка.

Під усіма новими треками та кліпами репери залишатимуть хештег #RapinPeaceUA.

Окремо кліп на нову пісню «Вайб» в межах акції вже випустив гурт KALUSH. 

У своєму Інстаграмі гурт написав: «Сьогодні день коли багато реперів об‘єднались і випускають реліз в один день, сьогодні укр хіп-хап буде гриміти на всю країну! Реп - живе!».

До акції приєдналися також Дядя Вова & Свій Тіп, DYKTOR, XXV кадр, CRESCO, Денні Дельта, Білий Бо, ЧАКІР, VovaZiLvova, П'яний Фрешман, ДайТону, Freel та багато інших. Нові треки та кліпи вони публікують на своїх каналах в Ютубі, у соціальних мережах та стрімінгових сервісах. 

Поділитись: