Головний хірург Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Богдан під час брифінгу у квітні 2016 року
Фото:

скріншот з відео Дивись Інфо

Головний хірург Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові, Іван Богдан, прийшов на операцію до військового, перебуваючи у нетверезому стані. Про це 28 грудня повідомило видання ZAXID.NET з посиланням на свої джерела. Троє працівників медзакладу склали акт про те, що лікар перебував у стані алкогольного сп’яніння. 29 грудня керівництво медичного центру повідомило, що проведе розслідування інциденту за участю хірурга Івана Богдана.

За інформацією, яку ZAXID.NET повідомили свідки інциденту, у п’ятницю, 28 грудня, Богдан прийшов на операцію до бійця у стані алкогольного сп’яніння.

«Нетверезий стан лікаря помітив анестезіолог, який зробив йому зауваження. Після цього Іван Богдан попросив анестезіолога та медсестру покинути палату. Працівники госпіталю одразу звернулись до в.о. начальника госпіталя Василя Зайцева. Коли Зайцев разом із анестезіологом та медсестрою зайшли у палату, Іван Богдан уже зробив надріз на тілі бійця, однак операцію розпочати не встиг. Богдана терміново відсторонили від пацієнта, а операцію відклали на 29 грудня», — пише видання.

Зазначається, що лікарю запропонували здати аналіз крові на вміст алкоголю, однак він відмовився. Відтак троє присутніх медиків склали на місці акт, у якому засвідчили стан алкогольного сп’яніння у лікаря.

У розмові із ZAXID.NET в.о. начальника госпіталя Василь Зайцев спочатку заперечив, що такий інцидент відбувся у госпіталі. Зокрема, у першій розмові з журналісткою ZAXID.NET Зайцев назвав інформацію про ситуацію із лікарем Богданом «провокацією». Пізніше, під час другої розмови із журналісткою ZAXID.NET, Зайцев вже не заперечував інциденту, який трапився у госпіталі, але заявив, що зможе поспілкуватися на цю тему у суботу, 29 грудня.

29 грудня в.о. начальника війського госпіталя Василь Зайцев заявив, що заклад проведе розслідування інциденту за участю хірурга Івана Богдана, якого звинувачують у спробі провести операцію у нетверезому стані. При цьому він уникав відповідей на прямі запитання журналістів і сказав лише, що розслідування стосуватиметься фактів, оприлюднених у ЗМІ.

«Проводиться службове розслідування по тому факту, який був опублікований у ЗМІ. Про результати повідомимо через кілька днів», — заявив Зайцев.

Головний хірург військового госпіталю Іван Богдан є заслуженим лікарем України та головою Асоціації нейрохірургів Львівської області.

Поділитись: