Політика

Глава ФБР підтвердив розслідування зв’язків команди Трампа із Росією

20 березня, 2017 17:07
Політика/Глава ФБР підтвердив розслідування зв’язків команди Трампа із Росією
Зберегти
Вигляд
Глава ФБР Джеймс Комі підтвердив, що відомство проводить розслідування щодо можливих зв’язків команди Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії.

Директор ФБР Джеймс Комі вперше публічно підтвердив, що відомство проводить розслідування щодо можливого втручання Росії в останні президентські вибори в США, а також можливі зв’язки команди Трампа із Росією під час виборів.

Про це він заявив під час слухань в Конгресі США, передає АР.

За його словами, на оприлюднення цієї інформації він був уповноважений міністерством юстиції. Як правило, ФБР не обговорює або навіть не підтверджує існування поточних розслідувань, зауважує агентство.

Таке розслідування, як сказав Комі, є частиною контррозвідувальної місії ФБР, під час якого вивчається характер будь-яких зв'язків між окремими особами, пов'язаними зі штабом Трампа і російським урядом, і чи є координація між зусиллями Росії та командою нинішнього президента США.

Також, за його словами, розслідування має на меті встановити, чи були скоєні злочини, і якщо так, то якого характеру.

Детальнішу інформацію про хід розслідування директор ФБР надати відмовився.

19 березня голова комітету Конгресу США у справах розвідки республіканець Девін Нуньєс заявив, що за попередньою інформацією доказів змови команди Трампа з Росією немає.

Нагадаємо, що Комітет з розвідки Палати представників США вирішив провести розслідування щодо можливої змови між штабом Трампа і російською владою. Він проведе свої перші публічні слухання 20 березня.

Повідомлялося, що посол Росії в США зустрічався з ключовими радниками Трампа.

Читайте також: Ґаджети та зрада: 5 фактів про «зливи» з адміністрації Трампа.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Пов`язані новини