ENRU

Глава футбольної федерації Іспанії і його син арештовані за підозрою в корупції

В Іспанії правоохоронці влаштували обшуки в будівлі Королівської іспанської футбольної федерації. У результаті силовики провели близько 10 арештів серед керівництва федерації за звинуваченням у корупції.

За інформацією видання, силовики провели близько 10 арештів, серед обвинувачених Анхель Марія Вільяр, який 29 років очолював федерацію, його син Горка Вільяр, а також віце-президент федерації Хуан Падрон.

Заарештованим пред’явлені звинувачення в корупції, дачі неправдивих свідчень, розкрадання і приховуванні активів організації. Зокрема, Вільяр звинувачується в тому, що використовував гроші федерації, щоб купувати голоси під час обрання глави Королівської іспанської футбольної федерації у травні 2016 року.

Нагадаємо, наприкінці травня 2015 розгорівся найбільший в історії ФІФА скандал, коли в Цюріху, за запитом американського правосуддя, швейцарська поліція затримала сімох високопоставлених чиновників організації за підозрою в корупції. За даними Міністерства юстиції США, за 24 роки вони отримали хабарі на суму близько 150 мільйонів доларів.

Згодом ФІФА визнала факт підкупу членів виконавчого комітету при виборі країн-господарів чемпіонатів світу 1998 та 2010 років.

13 липня 2017 року у США у віці 72 років помер екс-чиновник ФІФА Чак Блейзер, ключовий фігурант справи про корупцію ФІФА.

Звинувачення в корупції Блейзеру пред’явили у 2013 році. Він вирішив визнати провину і дати свідчення правоохоронним органам США.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram