Життя

Редакторка китайського бюро BBC звільнилася через нерівні зарплати жінок та чоловіків

8 січня, 2018 18:21
Життя/Редакторка китайського бюро BBC звільнилася через нерівні зарплати жінок та чоловіків
Зберегти
Вигляд
Редакторка корпорації BBC в Китаї Керрі Грейсі звільнилася зі своєї посади через те, що жінки в компанії отримують меншу зарплатню, ніж чоловіки.

Редакторка корпорації BBC в Китаї Керрі Грейсі звільнилася зі своєї посади через те, що жінки в компанії отримують меншу зарплатню, ніж чоловіки.

За словами Грейсі, у липні 2017 року вона дізналася, що чоловіки у ВВС отримують на 50% більшу зарплату, ніж жінки на таких же посадах.

Як приклад вона назвала редактора американської служби ВВС Джона Сопела і редактора служби ВВС на Близькому Сході Джеремі Боуена, які заробляють по 200 тисяч фунтів стерлінгів і 150 тисяч фунтів на рік відповідно.

Сама Грейсі при цьому заробляє менше 150 тисяч фунтів на рік.

«BBC належить вам, платникам за ліцензію. Я вважаю, що ви маєте право знати, що корпорація порушує закон про рівність і чинить опір тиску, який здійснюється задля справедливої ​​та прозорої оплати праці», — написала вона у своєму блозі.

Грейсі зазначила, що вона має намір продовжити роботу в компанії у редакції телевізійних новин, але залишить Пекін. 

У ВВС ж зазначили, що справедливість в оплаті праці у корпорації «є життєво важливою». Минулого року у доповіді ВВС визнали, що зарплати чоловіків вищі за зарплати співробіниць. Тоді у керівництві корпорації пообіцяли подолати розрив до 2020 року.

Раніше у Голлівуді запустили кампанію Time's Up. Ініціатива закликає домагатися покарань для кривдників жінок, більшої присутності жінок на керівних посадах та підвищення зарплат для них, а ЗМІ — висвітлювати домагання в усіх сферах діяльності. 

Більше про:
# BBC
# зарплати
Пов`язані новини