Життя

Глава МВС Румунії йде з посади через справу поліцейського-педофіла

11 січня, 2018 14:44
Життя/Глава МВС Румунії йде з посади через справу поліцейського-педофіла
Зберегти
Вигляд
Міністр внутрішніх справ Румунії Кармен Дан планує піти у відставку через справу поліцейського-педофіла, яка спричинила скандал у країні.

Міністр внутрішніх справ Румунії Кармен Дан планує піти у відставку через справу поліцейського-педофіла, яка спричинила скандал у країні.

Інформацію про відставку підтвердив прем'єр-міністр Румунії Міхай Тудосе, передає «Укрінформ».

Він зазначив, що міністерка подасть прохання про відставку, а він її ухвалить.

«Думаю, що якщо навіть Лівіу Драгня (один з лідерів керівної коаліції в країні — ред.) буде проти її відставки, вона все одно залишить посаду міністра», — зазначив прем'єр.

Він також підкреслив, що лідер Соціал-демократичної партії, керівник Нижньої палати парламенту Лівіу Драгня єдиний, хто може виступити проти відставки Дан.

Скандал почався після того, як співробітник Дорожньої поліції Румунії Еуджен Стан був заарештований на 29 днів за звинуваченням у педофілії. Розслідування кримінальної справи здійснює Генеральна прокуратура Румунії.

Нагадаємо, Католицька церква Австралії виплатила жертвам сексуального насильства з боку священиків компенсацію в сумі 213 млн доларів, за підсумками розслідування королівської комісії, яке почалося в 2013 році, а у США почали ставити позначки в паспорти засуджених за педофілію.

Пов`язані новини