УКРАЇНА

Глава МЗС Німеччини Габріель не ввійде до нового уряду Меркель

8 березня, 2018 11:33
УКРАЇНА/Глава МЗС Німеччини Габріель не ввійде до нового уряду Меркель
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель заявив, що не ввійде до складу нового німецького уряду канцлера Ангели Меркель.

Міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель заявив, що не ввійде до складу нового німецького уряду канцлера Ангели Меркель.

Про це він повідомив у Facebook.

Відповідно до угоди між блоком Меркель та Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) про формування коаліційного уряду, СДПН отримала право самостійно обрати кандидатуру на пост глави МЗС.

Габріель, який раніше був лідером СДПН, написав, що нове партійне керівництво поінформувало його про те, що він не увійде до складу нового уряду.

Раніше Габріель заявив, що наполягати на повній імлементації Мінських угод без послаблення санкцій проти Росії було «не реалістично».

Нагадаємо, 4 березня члени Соціал-демократичної партії Німеччини більшістю підтримали формування «великої коаліції» з блоком Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу.

Лідери двох найбільших німецьких партій досягли згоди щодо формування коаліції через чотири місяці після виборів у Бундестаг та невдалих переговорів із зеленими та лібералами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири місяці без уряду: Німеччина в пошуках коаліції

Пов`язані новини