Міністр оборони Сполучених Штатів заявив, що під час свого візиту в Україну в День Незалежності 24 серпня підкреслить зобов’язання США щодо стратегічного партнерства та підтримки суверенітету і територіальної цілісності України

Міністр оборони Сполучених Штатів заявив, що під час свого візиту в Україну в День Незалежності 24 серпня підкреслить зобов’язання США щодо стратегічного партнерства та підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це йдеться на сайті Пентагону.

«Я їду в Україну відзначити День Незалежності та переконатися, що українці знають, що ми розділяємо їхні цінності і те, що вони прагнуть зробити, спираючись на власну історію», — заявив глава Міноборони США.

Він розповів також, що планує зустрітися з Петром Порошенком та міністром оборони України Степаном Полтораком, а також відвідати парад на День Незалежності.

«Демократію збудувати нелегко. Нелегко збудувати суверенну державу, надто коли Росія порушила територіальну цілісність», — додав Меттіс, говорячи про Україну.

Він сказав також, що підтримує зусилля держсекретаря США Рекса Тіллерсона щодо співпраці із союзниками НАТО та Україною, «що включає в себе негайне припинення вогню, розведення сил і безперешкодний доступ моніторингової місії ОБСЄ (на Донбасі)».

Нагадаємо, що в суботу, 19 серпня Меттіс почав 5-денний візит, під час якого відвідає Європу і Близький Схід, зокрема Йорданію та Туреччину. 24 серпня глава Пентагону приїде в Україну.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: