Призначений президентом США Дональдом Трампом глава ЦРУ Майк Помпео звинуватив портал Wikileaks в шпигунстві на користь Росії.

Призначений президентом США Дональдом Трампом глава ЦРУ Майк Помпео звинуватив портал Wikileaks в шпигунстві на користь Росії.

Про це повідомляє The Foreign Policy.

Про свою позицію з цього приводу Помпео заявив під час виступу в

Центрі стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні.

«Настав час визнати Wikileaks тим, чим він дійсно є — недержавною, ворожою службою розвідки, підбурюваною такими державами, як Росія», — сказав глава американської спецслужби.

Помпео нагадав, що американські спецслужби дійшли висновку, що російська військова розвідка використовувала портал для публікації електронних листів, викрадених після злому серверів демократичної партії.

Глава ЦРУ пригрозив відповідними заходами на дії Wikileaks. Він підкреслив, що портал не може прикривати свою діяльність риторикою про свободу слова.

Також директор спецслужби прокоментував ситуацію в Сирії, знову висловивши звинувачення у використанні хімічної зброї на адресу режиму Башара Асада. Помпео піддав критиці позицію Росії з цього питання, згадавши в цьому контексті Володимира Путіна. Глава ЦРУ звинуватив російського президента в тому, що він не визнає перевірені докази провини сирійського режиму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile