УКРАЇНА

Главу «Укртрансгазу» звільнили через порушення в тендерах  — глава правління

20 березня, 2017 11:53
УКРАЇНА/Главу «Укртрансгазу» звільнили через порушення в тендерах  — глава правління
Зберегти
Вигляд
Рішення про звільнення президента ПАТ «Укртрансгаз» Ігоря Прокопіва пов'язано з виявленими порушеннями під час проведення компанією тендерів.

Рішення про звільнення президента ПАТ «Укртрансгаз» Ігоря Прокопіва пов'язано з виявленими порушеннями під час проведення компанією тендерів.

Про це повідомив глава правління держхолдингу «Нафтогаз» Андрій Коболєв в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«У рамках стандартної процедури аудиту фінансових результатів групи ми отримали від зовнішнього незалежного аудитора (Deloitte & Touche — ред.) висновок, згідно з яким він не зміг отримати достатніх аудиторських доказів для підтвердження цілого ряду закупівель «Укртрансгазу» і, відповідно, коректності їхнього відображення у фінансовій звітності компанії»,  — сказав Коболєв.

За його словами, це стало причиною для для внутрішнього аудиту в «Укртрансгазі».

«Після цього внутрішній аудит НАК розпочав вивчення того переліку трансакцій, які потрапили в цей список. Вивчення виявило, що, щонайменше дві з них, мають ознаки зловживань при проведенні тендерних процедур. Матеріали щодо однієї з них вже були передані правоохоронним органам, які ініціювали за цим фактом кримінальне розслідування», — пояснив він.

Раніше повідомлялось, що «Нафтогаз» звільнив президента «Укртрансгазу» Прокопіва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини