Глави МЗС Німеччини та Росії Зігмар Габріель і Сєргєй Лавров виступили за залучення США до переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Глави МЗС Німеччини та Росії Зігмар Габріель і Сєргєй Лавров виступили за залучення США до перемовин щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це вони заявили в Москві за підсумками двосторонніх переговорів, передає УНІАН.

«Німеччина і Росія шукають контакт з новою адміністрацією США, але зараз там складно знайти співрозмовників, поки у них все не владналося. Ми зацікавлені, щоб США були не тільки поінформовані, а й використовували свої можливості впливати на всіх, на кого вони можуть вплинути», – сказав Габріель.

Лавров заявив, що, вибудовуючи відносини з Вашингтоном, паралельно з «нормандським форматом», останніми роками було встановлено канал двосторонніх консультацій.

«Ці консультації йшли в тому ж руслі, що і підходи, які формуються в рамках «нормандського формату» з метою виконання Мінських домовленостей. Я переконаний, що залучення США до подальших зусиль щодо безумовного виконання Мінських домовленостей було б вельми корисним», — заявив Лавров.

Також він зауважив, що немає практично жодного конфлікту, де можна було б обійтись без залучення США.

Нагадаємо, що 18 лютого міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії в Мюнхені домовились про те, що США не долучатимуться до «Нормандської четвірки» щодо Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: