Відкриття виставки Глина/Лінія відбулось одразу в двох арт-просторах Дніпропетровська. У Художньому музеї, в приміщенні якого свого часу навчався митець, експонуються дерев’яні скульптури Миколи Малишка, в арт-центрі Я Галерея представлені глиняні ескізи, які сам автор хоче потім реалізувати в дереві, а також роботи на полотні, виконані в 90-х і 2014-го року.

«Здавалось би, що такі рублені сокирою форми не можуть передавати якусь правдоподібну емоцію — насправді ні, можуть! Надзвичайно сильні роботи, і я думаю, що ця виставка повинна привабити глядачів, які шукають повноти мислення», — говорить мистецтвознавець Олена Годенко-Наконечна про дерев’яну скульптуру Миколи Малишка.

«Деякі з цих скульптур є повністю самодостатні в кераміці, в шамоті. Вони, можливо, і не потребують додаткової монументалізації. Глиняні картини на стінах — це є такий мінімалізм, природа самого матеріалу. Глина — то і є земля. Автор каже про землю як основу нашого життя, народу і своєї творчості», — розповів Павло Гудімов, засновник арт-центру Я Галерея.

/Громадське.Дніпро

Поділитись: