Голодування Володимира Балуха. Вже понад два тижні незламний кримчанин таким чином продовжує боротьбу з окупаційним режимом. 2 квітня кримський «суд» дозволив бути громадським захисником Балуха архієпископу сімферопольському і кримському, голові Херсонської єпархії УПЦ КП Клименту.

Голодування Володимира Балуха. Вже понад два тижні незламний кримчанин таким чином продовжує боротьбу з окупаційним режимом. 2 квітня кримський «суд» дозволив бути громадським захисником Балуха архієпископу сімферопольському і кримському, голові Херсонської єпархії УПЦ КП Клименту. В ефірі програми «Громадське.Крим» о 21:00 говоримо з Климентом про те, які переваги надає Балуху новий статус та чому це важливо для Володимира Балуха.

Також в ефірі: 

  • Українська освіта для кримчан. Як працює кримський Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського на материковій Україні та що нового у вступній кампанії-2018, поговоримо іх ректором Володимиром Казаріним.
  • Мова ворожнечі. Як російські ЗМІ розпалюють ненавість в Криму – в інтерв'ю з експерткою Кримської правозахисної групи Іриною Седовою, яка проводила моніторинг кримських та російських ЗМІ, які мовлять на окупованому півострові.
  • Зоопарк в облозі. Найбільший в Європі парк левів – сафарі-парк «Тайган» пілся анексії півострова стикається з великою кількістю проблем. Міжнародні санкції не дозволяють поповнювати колекцію екзотичних тварин, ускладнилася доставка корму для тварин, який тепер російський і в кілька разів дорожчий, з боку окупаційної влади чиниться безперервний тиск. Власник сафарі-парку Олег Зубков показав Громадському, як «Тайган» готується до відкриття сезону, та розповів про життя парку в кримських реаліях.
  • Як Сбербанк Росії порушує міжнародні санкції та бере участь у закупівлях для незаконних російських установ в окупованому Криму.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: