Голова ГО «Громадське телебачення» Наталка Гуменюк увійшла до рейтингу New Europe 100, що визначає сотню людей з Центральної та Східної Європи, які «змінюють суспільство, політичну ситуацію та бізнес-середовище регіону».

Голова ГО «Громадське телебачення» Наталка Гуменюк увійшла до рейтингу New Europe 100, що визначає сотню людей з Центральної та Східної Європи, які «змінюють суспільство, політичну ситуацію та бізнес-середовище регіону».

Рейтинг опублікували Financial Times, які створювали його спільно з польською газетою Res Publica, Google та організацією Visegrad Fund.

Загалом до рейтингу ввійшли 7 українців:

  • Наталка Гуменюк. Голова ГО «Громадське телебачення».
  • Роман Зінченко. Співзасновник Greencubator — мережі енергетичних інновацій, що реалізує кліматичні, освітні, соціальні та медіа-проекти, спрямовані на популяризацію і розкриття можливостей відновлюваної енергетики.
  • Максим і Юлія Гербут. Засновники стартапу PassivDom — енергоефективного, швидкого у зведенні й екологічно чистого будинку, значна частина деталей якого виробляється на 3D-принтері.
  • Ірина Прокоф’єва. Співзасновник Make me better — відкритої програми професійного наставництва в кар’єрних питаннях.
  • Віталій Мороз. Глава підрозділу «Нові медіа» організації «Інтерньюз-Україна».
  • Андрій Карпюк. Засновник компанії BIOsens LTD, що розробляє  біосенсори для швидкої діагностики безпеки харчових продуктів.

Наталка Гуменюк — українська журналістка-міжнародниця. На Громадському з 2013-го року. Загалом співпрацювала з низкою українських медіа з 2002-го, висвітлювала події в понад 50 країнах світу, авторка книги «Майдан Тахрір» — збірки репортажів з Близького Сходу.

З часів Революції Гідності зосередилася на подіях на сході України, в Криму, а також на міжнародних відносинах України.

На Громадському координує роботу редакцій Hromadske International, які розповідають про події в Україні та Східній Європі англомовній та російськомовній аудиторії. Проект Громадського є унікальним для всього регіону — це незалежна медійна команда, що керується самими журналістами і працює за принципами  суспільного мовлення в телевізійному ефірі, сайті та в соцмережах.

Нагадаємо, Наталка Гуменюк удруге стала головою ГО «Громадське телебачення», її на рік обрав оновлений склад Програмної ради ГО 28 листопада 2016 року.

Громадське також стало переможцем Національної премії «Інновація в освіті 2016» у номінації «Кращий телеканал, який висвітлює тему освіти».

Поділитись: