Голова Міністерства фінансів України Олександр Данилюк розкритикував роботу Державної фіскальної служби та діяльність її голови Романа Насірова.

Голова Міністерства фінансів України Олександр Данилюк розкритикував роботу Державної фіскальної служби та діяльність її голови Романа Насірова під час виступу на прес-конференції.

Він висловив переконання, що ключовим пріоритетом на 2017 є закріплення успіхів у реформуванні Державної фіскальної служби, інакше «все буде марно».

«Замість того, щоб реалізовувати план реформування ДФС, її голова знаходиться де? В Америці. Замість виконувати завдання уряду і Ради, він займається самопіаром», — поскаржився Данилюк.

«Ми розробили чіткі індикатори ефективності реформування Державної фіскальної служби. З 1 січня приєдналися до Плану дій із протидії ухилянню від сплати податків Організації економічного співробітництва і розвитку», — додав він.

Як зазначив міністр, рейтинги рейтинги України за даними міжнародних агентств Fitch та Standart and Poors значно покращились, проте ці здобутки нічого не варті через політику ДФС.

«Це підвищило рівень довіри до України з боку громадян, бізнесу, міжнародних партнерів. Це дозволить розвивати бізнес, створювати нові робочі місця. Але все це ставиться під загрозу саботажем реформи ДФС», — підкреслив міністр.

За його словами, у Мінфіну є антикорупційний пакет податкових змін, які потрібні для кращого розвитку бізнесу в Україні. Він також додав, що потрібно розібратись з автоматичним відшкодуванням ПДВ і скоротити чисельність персоналу податкових інспекцій.

Раніше Данилюк повідомляв, що пріоритетами державного бюджету України на 2017 рік є освіта, медицина і соціальний захист.

Нагадаємо, за минулий рік ДФС зібрала до бюджету 758,5 млрд грн.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Поділитись: