УКРАЇНА

Міністр Аваков звільнив начальника поліції Дніпропетровської області

10 травня, 2017 11:57
УКРАЇНА/Міністр Аваков звільнив начальника поліції Дніпропетровської області
Зберегти
Вигляд
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив начальника управління поліції Дніпропетровської області, а також начальника міського управління поліції Дніпра.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив начальника управління поліції Дніпропетровської області, а також начальника міського управління поліції Дніпра.

Про це Аваков повідомив у Facebook.

За словами міністра, вранці 10 травня він підписав наказ про звільнення начальника поліції Дніпропетровської області генерала Ігоря Репешка, а також начальника поліції Дніпра полковника Андрія Бідила.

Також міністр зазначив, що призначено службове розслідування за фактом подій у Дніпрі.

«Створена спеціальна слідча група і спрямована в Дніпро — для розслідування дій цивільних осіб і їх координаторів в рамках порушених кримінальних проваджень», — написав Аваков.

Нагадаємо, у Дніпрі затримали 15 людей під час сутичок на акціях до 9 травня.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що затриманих під час сутичок 9 травня у Дніпрі притягнуть до кримінальної відповідальності. Луценко зазначив, що проводиться розслідування «співпраці працівників Нацполіції з тітушками».

Детальніше про те, як в Україні відзначали 9 травня дивіться в онлайні Громадського.

Громадське також підготувало фоторепортаж, як відзначали 9 травня у Києві, де не обійшлося без словесних перепалок та фізичних протистоянь.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини