УКРАЇНА

Голова НАЗК пропонує Генпрокуратурі спільні обшуки щодо декларацій

УКРАЇНА/Голова НАЗК пропонує Генпрокуратурі спільні обшуки щодо декларацій
Зберегти
Вигляд
Ведуться переговори про те, щоб співробітники НАЗК брали участь в обшуках у приміщеннях декларантів, які будуть проводити слідчі Генпрокуратури

Національне агентство з питань запобігання корупції веде переговори з Генпрокураторую про те, щоб співробітники агентства брали участь в обшуках в приміщеннях декларантів, які будуть проводити слідчі групи прокуратури.

Про це голова НАЗК Наталія Корчак розказала в ефірі «Подробиць тижня» на телеканалі «Інтер».

Вона сказала про це, коментуючи питання про те, чому співробітники агентства не користуються доступом до баз даних фіскальної служби, бази Мін'юсту, бази РАГСу, бази нерухомості, бази автомобілів, бази перетину кордону, який їм запропонувало НАБУ на спеціально створених робочих місцях.

«З периметра НАБУ ми можемо входити в бази даних, використовуючи тільки їх логіни і паролі. Нам зараз такі логіни і паролі не дають. Тому ми будемо вести переговори. Також, як ми проводимо переговори з Генпрокуратурою про те, щоб наші співробітники мали можливість брати участь в слідчих групах пов'язаних з обшуком приміщень тих декларантів, які будуть нас цікавити. Це і буде якраз можливість зафіксувати ті дані та доходи, які можуть зберігатись в середині приміщення», – сказала Корчак.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції проводитиме «моніторинг способу життя» чиновників на відповідність даним, поданим в їхніх деклараціях.

Крім того, Національне антикорупційне бюро України заявило про готовність  надати Національному агентству з питань запобігання корупції свої ресурси для перевірки електронних декларацій.

Пов`язані новини