Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак заявляє про запуск відомством системи електронного декларування.

Про це вона сказала в ефірі «112 Україна», передає «Інтерфакс-Україна».

«Нацагентство запобігання корупції запустило систему електронного декларування – це свідчить, що і працівники НАЗК і «Міранда» (компанія-розробник програмного забезпечення – ред.), як розробник, зробили крок на зустріч системі електронного декларування, хоча, я так розумію, багато хто думав, що цього не станеться», – сказала Корчак.

За її словами, система має певні недоробки, які необхідно усунути.

«Є недоліки технічного характеру, деякі юридичні моменти потрібно врегулювати – це все робочі моменти, робочий режим, але судячи з того, як приїхала команда «Міранди» в НАЗК і з того, як вони спрацювалися з нашими айтішниками, у мене дуже багато позитиву з приводу того, що скоро все буде зроблено в рамках закону», – сказала голова НАЗК.

Також вона повідомила, що процес декларування, в залежності від кількості пунктів, які необхідно заповнити в декларації, може зайняти від декількох годин до декількох днів.

Нагадаємо, 12 серпня Держслужба спеціального зв'язку відмовила в атестації електронного декларування. 

Без атестату Держспецзв'язку, подані чиновниками декларації, не матимуть юридичної ваги

Президент Петро Порошенко заявив, що електронне декларування активів чиновників має стартувати в Україні з 15 серпня, його відкладання не припустимо і не розглядається

Поділитись: