Начальника ГУ Нацполіції України в Одеській області Ґіорґі Лорткіпанідзе назвав політичною провокацією рішення тбіліського суду про взяття його під варту за звинуваченням у перевищенні службових повноважень під час розгону мітингу опозиції 26 травня 2011 року.

Про це він повідомив на сторінці Facebook.

«Як ви знаєте, за 10 днів до парламентських виборів у Грузії прокуратуру висунула мені абсурдне звинувачення – участь у розгоні несанкціонованого мітингу. Суд виніс політично анґаджоване рішення про взяття мене під варту. Це чистої води політична провокація, зумовлена страхом мого можливого приїзду в Грузію напередодні важливих вибрів», – написав він.

Лорткіпанідзе також зазначив, що він пропонував дистанційне співробітництво зі слідством через скайп. А 15 жовтня готовий був прибути в Тбілісі. Однак суд заборонив йому в’їзд в Грузію.

«Адвокат на вчорашньому судовому процесі надав авіаквиток Одеса – Тбілісі на 15 жовтня. Це був розумний термін, враховуючи мою зайнятість на посаді начальника одеської поліції. Однак, як очікувалося, суд ухвалив суто політичне рішення і фактично заборонив мені в’їзд до Грузії».

Нагадаємо, тбіліський міський суд ухвалив рішення про взяття під варту колишнього заступника міністра внутрішніх справ Грузії, а нині начальника Головного управління Нацполіції України в Одеській області Георгі Лорткіпанідзе за звинуваченням у перевищенні службових повноважень.

За рішенням суду відлік терміну тюремного покарання почнеться після затримання Лорткіпанідзе.

Поділитись: