Голова партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що в цілому підтримує дії депутатів Семена Семенченка та Єгора Соболєва, які вимагати від поліції пройти до Адміністрації президента у Києві і встановити намети.

Голова партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що в цілому підтримує дії ініціаторів економічної блокади Донбасу, депутатів Семена Семенченка та Єгора Соболєва, які сьогодні, 19 лютого, стали учасниками сутичок у центрі Києва

Вони намагалися пройти через кордон поліції та потрапити під Адміністрацію президента, де учасники блокади Донбасу хотіли встановити намети.

У коментарі Громадському Садовий зазначив, що депутати його політичної сили не узгоджували акцію з партією, однак вони діють «в інтересах українського народу».

«Я би дуже хотів, щоби органи правопорядку і національна гвардія, яка я так бачу з фотографій присутня біля АП у дуже великій кількості — не вчиняла протиправні дії… Народні депутати мають право заходити у ту чи іншу будівлю, в той чи інший простір, тому що вони обрані людьми аби представляти їхні інтереси», — сказав він.

Садовий зазначив, що блокада товарів з окупованого Донбасу є обгрунтованою.

«Ми можемо втратити головне — нашу державу, якщо ми підемо на таку активну співпрацю з окупантами», — сказав він. 

Протести в Києві 19 лютого: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, у Києві сталися сутички між протестувальниками і поліцією. На акції були присутні народні депутати Семен Семенченко та Єгор Соболєв, які намагались також пройти через кордон на вулицю Банкова, але їх не пропустили.

Раніше, 19 лютого, під час заходів до третьої річниці розстрілів на Майдані, на перетині вулиць Банкова та Інститутська почався стихійний мітинг організаторів економічної блокади Донбасу, учасники якого намагалися встановити намети.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: