УКРАЇНА

Голова штабу Трампа міг отримати $12,7 млн з «чорної каси» Партії регіонів – NYT

УКРАЇНА/Голова штабу Трампа міг отримати $12,7 млн з «чорної каси» Партії регіонів – NYT
Зберегти
Вигляд

 

Нинішній керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа і екс-консультант Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів від Партії регіонів.

Про це з посиланням на дані Національного антикорупційного бюро України пише The New York Times.

Зауважується, що документи так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів показують $ 12,7 млн прихованих грошових виплат, призначених для Манафорта від політичної партії Януковича з 2007 по 2012 рік.

Повідомляється, що за словами слідчих НАБУ, виплати могли бути частиною нелегальної системи, в рамках якої здійснювалося, в тому числі, фінансування посадових осіб на виборах.

В Антикорупційному бюро вказують, що ім'я Манафорта 22 рази фігурує в так званій «чорній касі». При цьому мета виплат чітко не вказана. Також зазначається, що ці видатки, зафіксовані в записах, не можна звірити з банківськими записами, а також підписи реципієнтів ще не були перевірені.

В свою чергу адвокат голови передвиборчого штабу Трампа сказав виданню, що Манафорт не отримував ніяких грошових виплат.

Також зауважується, що в оприлюднених на даний момент документах «чорної бухгалтерії» Партії регіонів ім’я Манафорта не зустрічається.

Громадське вирішило проаналізувати, яким чином Трамп пов’язаний із Росією та що його об’єднує з «істеблішментом» Кремля. Читайте публікацію 

Нагадаємо, що 31 травня було оприлюднено документи про можливу корупцію Партії регіонів. 

 

Пов`язані новини