Новий голова Суспільного мовлення Зураб Аласанія назвав трьох претендентів на посади у свою команду

Новий голова Суспільного мовлення Зураб Аласанія назвав трьох претендентів на посади у свою команду.

Про це він повідомив в ефірі Громадського.

Першою претенденткою він назвав Дарію Юровську, якій буде запропонована посада директора дирекції програм.

«Це надважлива справа, якою я займатися не буду, бо це контент. Вона зараз завершує всі справи, вже знаючи, що я їй запропоную», — сказав Аласанія.

Він також назвав Миколая Кольчка. «Це не просто людина, яка робила мою презентацію. Це людина, яка в курсі всього. Зробила канал UA:музика. Він напоготові, ніхто його ще не знає. Ми можемо продемонструвати, як можна працювати в мережі», — наголосив новий голова Суспільного.

Третім претендентом на посаду у команді Аласанії було названо Дмитра Хоркіна. Йому буде запропоновано стати генеральним продюсером радіо.

«Це молода людина, крута, яка має добрі відносини з усім колективом і ззовні, і з середини», — додав Аласанія.

Він, однак, не назвав ім’я людини, яка займатиметься фінансами Суспільного. Проте повідомив, що ця людина вже є, це фінансист, який працював свого часу в «Ощадбанку» та наразі працює у комерційному банку.

Щодо своєї команди він сказав, що її ще треба дорощувати: «Є ключові 6 людей, сподіваюсь, що їх залишать на місцях. Але не всі ключові посади ще є, тому команду треба добирати».

«Зараз на Суспільному працює 7225 людей. Є невелика кількість, які точно не ходять просто на роботу місяцями. Тепер їх буде можливо звільнити. Велика кількість має бути перенавчена», — сказав голова Суспільного.

Нагадаємо, що 10 квітня Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України обрала керівником Суспільного мовлення Зураба Аласанію.

Такими стали результати другого туру голосування, у якому Аласанія отримав 10 голосів, а опонент Наливайко – 7.

Аласанія був гендиректором НТКУ з 26 березня 2014 року по 1 листопада 2014 року.

Тоді, коментуючи в ефірі Громадського своє рішення про звільнення, Зураб Аласанія розповів, що йде з посади аби звернути увагу спільноти на неможливість створення в Україні повноцінного суспільного мовника за існуючих умов, зокрема, це стосується проблем із бюджетом компанії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: