Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський не вважає можливим перенесення чи скасування місцевих виборів у Маріуполі.

Про це він заявив під час брифінгу у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

«Припинення виборчого процесу після його початку і до встановлення результатів юридично неможливо», - заявив він.

Сьогодні заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що Центральна виборча комісія вважає, що місцеві вибори у Маріуполі можуть бути скасовані за зверненням голови Донецької військово-цивільної адміністрації. Натомість голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський днями заявляв, що наразі не бачить підстав для скасування виборів у Маріуполі.

***

16 жовтня ЦВК зняла повноваження 7 членів маріупольського тервиборчкому, а 4 - замінила. Таким чином склад ТВК скоротився з 18 до 11 осіб. При цьому рішення про зміну кількісного складу маріупольської ТВК ЦВК не приймала, тому, згідно з законом, рішення мають прийматися більшістю від початкового кількісного складу ТВК.

Вранці 17 жовтня ТВК уже у складі 11 осіб сімома голосами «за» прийняла рішення надати право друку бюлетнів типографії Приазовский рабочий, яка входить до холдингу SCM, який належить Рінату Ахметову. Один голос «за» у той же день був відкликаний. Партії, які протистоять Опозиційному блоку в регіоні, заявили, що рішення є нелегітимним.

18 жовтня о 19:00 представники партій Укроп, Батьківщина, Сила людей, Солідарність, Народний фронт, Молодь до влади та Об'єднання Самопоміч пікетували типографію, у якій відбувався друк бюлетенів.

/ фото Громадське телебачення Приазов'я

hromadske.tv

Поділитись: