Голова уряду Фінляндії прихистить мігрантів у своєму заміському будинку

default/Голова уряду Фінляндії прихистить мігрантів у своєму заміському будинку
Зберегти
Вигляд

Юха Сіпіля, прем’єр Фінляндії, запропонував мігрантам деякий час пожити у його заміському будинку. Про це повідомляють європейські ЗМІ.

Будинок знаходиться у невеликому місті Кемпеле, що в більш ніж в 500 кілометрах від столиці Фінляндії. «У справжній час я рідко буваю в цьому будинку», – пояснив Юха Сіпіля.

Також він виказав сподівання, що фіни візьмуть з нього приклад та прийматимуть мігрантів, що прибувають до Європи із Сирії, Іраку та Афганістану.

У п’ятницю уряд Фінляндії повідомив, що за поточний рік вони отримали 30 тис. запитів на надання сховища. Це в кілька разів більше, ніж за весь минулий рік. Фінська владна коаліції виступає за обмеження кількості мігрантів, що допускають у країну.

Біженців, що прямують з Угорщини, приймуть Австрія та Німеччина. Уряд Угорщини надав десятки автобусів, щоб транспортувати біженців на австрійський кордон. Рішенню передували кілька днів заворушень на вокзалі Келеті у Будапешті. Раніше угорська влада забороняла біженцям сідати на потяги, що йдуть до Австрії і Німеччини.

Прем'єр-міністри Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини відкинули ідею ввести систему квот з прийому мігрантів 28 державами ЄС. Цього року в Європу вже прибули більше 330 000 із Сирії, Іраку та Афганістану.