Апарат Верховної Ради підготував законопроект про спрощення процедури взяття під варту народних депутатів

Апарат Верховної Ради підготував законопроект про спрощення процедури взяття під варту народних депутатів.

Про це повідомив Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Також, Парубій просить парламентський комітет з питань регламенту якомога швидше розглянути подання генерального прокурора України Юрія Луценка про зняття з недоторканності народного депутата «Опозиційного блоку» Вадима Новинськогою

«Я ще раз закликаю регламентний комітет якомога швидше прийняти рішення, згідно з документами, які надійшли з ГПУ, щоб на цьому тижні поставити в порядок денний і розглянути це питання щодо зняття недоторканності з народного депутата України», — сказав Парубій.

Нагадаємо, що генпрокурор передав депутатам докази необхідності зняття недоторканності з Новинського.

9 листопада Генпрокуратура надала Новинському подання про зняття депутатської недоторканності.

16 листопада регламентний комітет Ради відклав рішення за поданням ГПУ на Новинського

Новинський підозрюється у порушенні ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України, за фактом перевищення влади та службових повноважень колишніми високопосадовцями (В. Януковичем, В. Захарченком, В. Новинським та В. Коряком), а також іншими працівниками правоохоронних органів Києва, при незаконному позбавленні волі особистого помічника, нині покійного, Предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира митрополита Олександра Драбинка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Митрополит Драбинко не залишає Україну попри конфлікт з Новинським.

Поділитись: