УКРАЇНА

Голова Закарпатської ОДА попри заклик прем'єра відмовився вибачатись перед Супрун

23 лютого, 2018 22:28
УКРАЇНА/Голова Закарпатської ОДА попри заклик прем'єра відмовився вибачатись перед Супрун
Зберегти
Вигляд
У мережі з'явилося відео на якому голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль нецензурно висловлюється на адресу очільниці МОЗ Уляни Супрун.

У мережі з'явилося відео на якому голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль нецензурно висловлюється на адресу очільниці МОЗ Уляни Супрун.

На засіданні Закарпатської облради Москаль прокоментував звинувачення Супрун у тому, що місцева адміністрація не розмитнила 8000 доз вакцини від кору, що надійшли від Угорщини.

У свою чергу, прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав Москаля вибачитися за свої слова.

«Сьогодні зранку мав телефонну розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Сказав йому, що вважаю: він має знайти в собі сили публічно вибачитися перед в.о. Міністра охорони здоров'я Уляною Супрун за образливі слова на її адресу», — написав прем'єр у Facebook.

За словами Гройсмана, така поведінка «неприпустима для високопосадовця і мужчини».

Сам Москаль пізніше заявив, що його висловлювання «відповідають українському законодавству». Також він вважає, що саме Супрун має спочатку вибачитися перед ним.

«Оскільки пані Супрун не спростувала свою недостовірну інформацію, мої висловлювання на сесії обласної ради — це право на відповідь... Я висловив цю відповідь у той спосіб, який вважав за потрібний», — пише Москаль.

Пов`язані новини