Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль не вказав у декларації авто Range Rover і чотири автівки Mercedes-Benz.

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль не вказав у декларації авто Range Rover і чотири автівки Mercedes-Benz.

Про це стало відомо із ухвал, опублікованих у відкритому реєстрі судових рішень, повідомляє проект «Декларації» — проект сайту Bihus.Info.

Крім того, Бриль не відобразив свої витрати на закордонні подорожі, елітний кінний клуб і приватну школу доньки, які у декілька разів перевищують його офіційний дохід.

Зазначається, що наразі працівники НАБУ розслідують проти Бриля кримінальну справу за підозрою в недостовірному декларуванні.

Слідчі НАБУ встановили, що Бриль має право користування на 5 автомобілів — Mercedes-Benz G 63 AMG, Mercedes-Benz SLK 200, Mercedes-Benz S 500, Mercedes-Benz Viano і Range Rover. Водночас він не вказав автівки у своїх деклараціях.

Також на очільника Запорізької області оформлена нотаріальна довіреність на управління та розпорядження усім майном його батька. Однак, чиновник не вніс її до декларації.

Крім того, Бриль витратив у 2016 році на послуги туризму майже 42 тисячі доларів, у той час як офіційний річний дохід губернатора становив лише 10. Також за даними проекту, очільник Запорізької області з дружиною і трьома дітьми є членами кінного клубу «Butenko Stable», витрати на який не внесені до декларації.

Зазначимо, як повідомляє «Українська правда», у 2017 році антикорупційна комісія при Запорізькій ОДА хотіла направити в Генпрокуратуру, САП и НАЗК протокол про незаконне збагачення Костянтина Бриля. У ньому зазначалося, що виявлені статки не відповідають задекларованим прибуткам губернатора Запоріжжя. Але Бриль скасував цю комісію.

Поділитись: