Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко назвав фізичне блокування каналу Newsone тиском на ЗМІ

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко назвав фізичне блокування каналу Newsone тиском на ЗМІ.

Про це він написав у Facebook.

«Тільки що у прямому ефірі я назвав дикунством пряме блокування діяльності каналу… це пряме перешкоджання журналістській діяльності, тиск на ЗМІ та загроза фізичній безпеці», — сказав Томіленко.

Він також додав, що спостерігається «вибірковість правоохоронців».

«Тисячі спецпризначенців патрулюють урядові квартали. А по факту загострення ситуації під Newsone — лише пару патрулів», — відзначив Томіленко.

Нагадаємо, що вдень 3 грудня телеканал NewsOne заявив, що невідомі у військовій формі заблокували вхід до будівлі редакції. В'їзд до каналу заблокований колючим дротом, також приїхала вантажівка з мішками невідомого вмісту.

Редакція  NewsOne заявила, що пов'язує події з тим, що вони єдині транслювали «марш за імпічмент», який організувала партія Міхеіла Саакашвілі.

Народний депутат Євген Мураєв, який є власником телеканалу, заявив, що відповідальний за блокування — очільник «Братства» Дмитро Корчинський.

Сам Корчинський підтвердив це у Facebook та оголосив вимоги блокувальників. За його словами, вони вимагають вибачення від Мураєва, який назвав Революцію Гідності — «державним переворотом».

Поділитись: