ENRU

Голова Національної спілки журналістів назвав блокування Newsone тиском на ЗМІ

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко назвав фізичне блокування каналу Newsone тиском на ЗМІ.

Про це він написав у Facebook.

«Тільки що у прямому ефірі я назвав дикунством пряме блокування діяльності каналу… це пряме перешкоджання журналістській діяльності, тиск на ЗМІ та загроза фізичній безпеці», — сказав Томіленко.

Він також додав, що спостерігається «вибірковість правоохоронців».

«Тисячі спецпризначенців патрулюють урядові квартали. А по факту загострення ситуації під Newsone — лише пару патрулів», — відзначив Томіленко.

Нагадаємо, що вдень 3 грудня телеканал NewsOne заявив, що невідомі у військовій формі заблокували вхід до будівлі редакції. В'їзд до каналу заблокований колючим дротом, також приїхала вантажівка з мішками невідомого вмісту.

Редакція  NewsOne заявила, що пов'язує події з тим, що вони єдині транслювали «марш за імпічмент», який організувала партія Міхеіла Саакашвілі.

Народний депутат Євген Мураєв, який є власником телеканалу, заявив, що відповідальний за блокування — очільник «Братства» Дмитро Корчинський.

Сам Корчинський підтвердив це у Facebook та оголосив вимоги блокувальників. За його словами, вони вимагають вибачення від Мураєва, який назвав Революцію Гідності — «державним переворотом».