Політика

Головне за ніч: Конфлікт на суді Медведька та підтримка безвізового режиму з Україною у Європарламенті

Політика/Головне за ніч: Конфлікт на суді Медведька та підтримка безвізового режиму з Україною у Європарламенті
Зберегти
Вигляд

Печерський районних суд під час засідання продовжив до 31 січня 2016 запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Андрія Медведько, підозрюваного у вбивстві українського письменника і журналіста Олеся Бузини.

Як заявляє адвокат підозрюваного Сергій Войченко, після закриття засідання правоохоронці застосували силу до людей, які прийшли підтримати свого соратника, а після оголошення рішення про продовження йому арешту заблокували приміщення і не випускали з зали засідань прокурорів.

«Люди, обурені грубим порушенням законних прав та інтересів Андрія Медведька, відмовлялися виходити із залу засідань і просили зустрічі з генеральним прокурором України. Мирно просили, але в зал залетіли спецназівці, співробітники міліції в касках, викрали Медведько, почали всіх бити», – заявив адвокат, передає «Інтерфакс-Україна».

Офіційний представник Слідчого комітету Росії  Владімір Маркін  в ефірі «Вести FM» заявив, що вирок українській льотчиці та народному депутату Надії Савченко буде суворим.

«Щось мені підказує, що вирок буде досить суворим, бо ті злочини, які вчинила так звана навідниця Савченко, абсолютно чітко регламентуються нашим законодавством, бо було скоєно злочин стосовно російських громадян», – заявив він.            

Група депутатів Європейського парламенту звернулася з листом до вищого керівництва ЄС і попросила надати Україні безвізовий режим.

«Ми переконані, що безумовне надання Україні і Грузії, яка також домоглася значного прогресу у відповідних галузях безвізового режиму - буде відображати справжню відданості Європейського Союзу Східному партнерству», – йдеться у листі, передає УНІАН.

/фото Олега Слабошпицького

Пов`язані новини