Київ став одним із головних європейських центрів техно-музики. Про це часто пишуть закордонні ЗМІ: видання THUMP, Electronic Beats та багато інших. Громадське допомагає не пропустити події та складає список must-visit подій цього місяця.

Київ став одним із головних європейських центрів техно-музики. Про це часто пишуть закордонні ЗМІ: видання THUMP, Electronic Beats та багато інших. Промзони й сірі радянські будівлі стали обгорткою для нічних рейвів молодого покоління. Жовтень 2018-го буде насиченим на вечірки й фестивалі. Громадське допомагає не пропустити події та складає список must-visit подій цього місяця.

NEXT SOUND festival

6 жовтня арт-центр Closer знову стане центром нічного життя в Києві. Фестиваль Next Sound уже вшосте пройде в стінах колишньої фабрики із ткання стрічок. У лайн-апі 15 артистів з України та закордону. Діджей і засновник Андрій Кириченко називає фестиваль місцем, «де створюють справжню музику, вільну від кліше, обмежень та рамок певного жанру». «Людям цікаво дізнатися, що буде наступного року, який катарсис вони переживуть наступного фестивалю», — розповідає Андрій.

Крім музики буде й візуально-світлове шоу. Декорації фестивалю виконають в еклектиці кіберпанку, стімпанку та конструктивістського індастріалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сезон рейвів (СПЕЦПРОЕКТ)

СХЕМА + Boiler Room

Серія техно-вечірок СХЕМА виходить на новий рівень. У серпні міжнародний проект Boiler Room анонсував спільну подію разом зі СХЕМою, яку запланували на жовтень 2018-го. За умовами співпраці відеозаписи DJ-сетів викладуть на платформах Boiler Room. Подія змінить уже звичну локацію проведення СХЕМИ й переїде до колишнього заводу Tetra Pak на Межигірській. Таким чином у навколишніх промзонах біля станції метро Тараса Шевченка знайшли ще одне місце для проведення вечірок.

Міхаїль Штангль — куратор Boiler Room — розповів, що список діджеїв складали спільно з організаторами СХЕМИ: «Але в них була повна свобода вибору. Ми зійшлися на тому, що лайнап буде найсильнішим, якщо сфокусуємося на локальних артистах. Тож ми не запрошували артистів з-за кордону, хоча нерідко це робимо. Те, що вони вибудували, надзвичайно самобутнє, і його варто показати за кордоном».

Вечірка почнеться 13 жовтня о 23:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Грузія танцює: масштабний техно рейв 4GB у Тбілісі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Слава Рейву!» та День народження Closer

Організатори анонсованого ще влітку фестивалю «Слава Рейву!» обіцяли привезти супер-зірок світової техно-сцени до Києва. Першим діджеєм став французький музикант Паскаль Орбе (Vitalic). Нині він — один із головних представників французької електронної сцени. Згодом анонсували участь Олівера Хантемана (Oliver Huntemann) та ще одного французького діджея Девіда Каретта (David Carretta).

Подія відбудеться на околиці Києва в кінопавільйоні неподалік станції метро Академмістечко 19-го жовтня.

Цього ж дня почнеться святкування дня народження арт-центру Closer. Лайн-ап наразі не оголошують, проте будуть постійні резиденти.

Поділитись: